У Краматорську пройшли громадські обговорення щодо розміщення рекламної продукції в місті

07.07.2021, 16:49, 620,

Члени робочої групи з розробки Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади протягом двох місяців обговорювали та визначали місця, правила та вартість розміщення рекламних конструкцій.

Під час засідань учасники вирішували, які саме види рекламних конструкцій мають бути розміщені у різних частинах міста.

В результаті члени робочої групи дійшли згоди, що у «червоній зоні», в яку увійшли вулиця Двірцева, проспект Миру, бульвар Краматорський, вулиця Тріумфальна та частина вулиці Паркової (до в’їзду у парк Ювілейний), вулиця Стуса (від перехрестя Дружби та Стуса), реклама розміщуватися не буде.

Складні аркові конструкції можуть бути розміщені лише у «зеленій зоні», уздовж вулиці Олекси Тихого. Також відзначені території, де будуть розміщені лише сіті-лайти – «жовта зона» та місця, де можливо установити будь-який вид рекламної конструкції, окрім складних аркових конструкцій – «блакитна зона».

Окрім того, були визначені вимоги до оформлення усіх видів рекламних конструкцій, яких розмірів вони повинні бути.

Після внесення усіх змін у Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади, документ опублікували для обговорення та внесення зауважень. В результаті було отримано одне технічне зауваження щодо подвійного трактування одно з пунктів документу.

7 липня за участі заступника міського голови Краматорська Сергія Смирнова відбулись громадські обговорення документу. Під час яких учасники виправили технічне зауваження та внесли у цей пункт відповідні уточнення.

Далі документ буде відправлено на узгодження до Державної регуляторної служби України, потом до Антимонопольного комітету. Після цього його розглянуть члени виконкому та депутати Краматорської міської ради.