У Краматорську пройшла офіційна церемонія підняття Державного Прапору України

23.08.2020, 10:35, 120,

Сьогодні в Україні відзначають День Державного Прапора. Церемонія підняття синьо-жовтого стягу відбулась і у Краматорську. На урочистому заході були присутні представники обласної та міської адміністрацій, військові, мешканці нашого міста.

Прапороносна група підняла прапор під супровід військового оркестру. Зважаючи на карантин, виступів гостей передбачено не було. Одразу після церемонії підняття прапору в сквері Т.Г. Шевченка присутні на заході військові парадним розрахунком перемістилися на площу Миру, де, в свою чергу, до них на зустріч вийшли волонтери, мешканці Краматорська із 20 метровим прапором України.

Під виконання Державного Гімну України величезне полотнище запустили у небо на повітряних кульках. Нагадуємо, ми запрошуємо краматорців доєднатись до загальноміського флешмобу «Краматорськ у Прапорах». Виставляйте прапор у вікно або на балконі, прикрашайте ним своє авто – розфарбуємо ці вихідні синіми та жовтими кольорами.

Сфотографуйтесь з прапором та розміщуйте фото із хештегом #краматорськупрапорах на своїй сторінці в улюбленій соціальній мережі.