У Краматорську пройшла колегія управління освіти за участю директорів шкіл міста

11.03.2021, 17:05, 2300,

Головним питанням колегії стало обговорення виконання програм «Освіта» за 2020 рік та перспективи аналогічної, розробленої на 2021-2024 роки. До роботи колегії долучився міський голова Олександр Гончаренко та його заступник з гуманітарного напрямку Олена Катальнікова, голова Батьківської ради міста Олександр Іванов, директори закладів загальної середньої освіти Краматорська.

Звертаючись до освітян Олександр Гончаренко наголосив, що сфера освіти – одна із пріоритетних для нього, як для міського голови. «Сьогодні школа є відображенням готовності нашого суспільства до якісно нових змін, тому ми маємо приділяти освітній сфері достатню увагу. Першочергові задачі, які сьогодні стоять і перед владою міста, і перед адміністраціями шкіл – це максимально ефективне використання фінансових ресурсів, щоб робота системи освіти була ефективною. Усі наші плани з розвитку освітньої мережі міста ми будемо проговорювати за участі усіх зацікавлених сторін – освітян, батьківської спільноти й тільки тоді приймати відповідні рішення, – зазначив міський голова, – я хочу не тільки підтримувати те, що ми маємо сьогодні, а дійсно розвивати систему освіти і виводити її на якісно новий рівень».

Також у рамках засідання колегії було презентовано роботу Центру професійного розвитку педагогічних працівників Краматорська, а директор Ліцею №8 ім. Василя Стуса Вікторія Калініна виступила із доповіддю «Досвід участі в проєкті «Освітній марафон» та стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти».