У Краматорську проходить загальнообласний захід «Обираємо майбутнє разом!»

12.08.2021, 11:27, 687,

Сьогодні Краматорськ разом зі всіма містами Донецької області взяв участь у загальнообласному заході для молоді «Обираємо майбутнє разом!», який проводиться за ініціативою Донецького обласного центру зайнятості.

По всій області в ньому беруть участь більш ніж 300 підприємств різної форми власності та 80 навчальних закладів. Очікується, що ярмарки вакансій відвідають понад 3000 осіб. У першу чергу, вони спрямовані на молодь, аби допомогти визначитись з подальшою професією та напрямком кар’єри.

«Одним з пріоритетних напрямків роботи Краматорської міської ради є створення умов, що мотивують молодь залишатися в рідному місті. Наша мета полягає в тому, щоб кожен зміг відчути себе суб’єктом професійного, життєвого і культурного самовизначення, автором власної біографії та людиною, причетною до розвитку Краматорська і його процвітання, – відзначив перший заступник міського голови Краматорська Роман Зенов. – Сподіваюся, що влаштований сьогодні захід допоможе молодим людям оцінити перспективи працевлаштування в місті, дізнатися, які професії на сьогодні найбільш актуальні й гідно оцінені. Певен, що на території нашої громади є місця для кар’єрного старту і подальшого розвитку».

Міський Центр зайнятості відзначив подяками представників Краматорської міської ради, управління з гуманітарних питань та управління освіти за плідну співпрацю та активну участь в організації та проведенні загальнообласного заходу.