У Краматорську проходять видовищні змагання з мотокросу


На честь Дня міста Краматорськ та Дня машинобудівника сьогодні у Кутовій Балці проходять змагання з мотокросу, організовані Краматорською міською радою за підтримки генерального спонсора – Благодійного фонду Едуарда Мкртчана.

Змагання розпочались об 11 годині із церемонії відкриття, що супроводжувалась підняттям Державного прапора України, який здіймали наймолодший та найстарший учасники змагань. До спортсменів та гостей свята із вітальними словами звернулися заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний та меценат Едуард Мкртчан. Вони побажали всім присутнім гарного настрою, видовищних змагань, привітали краматорців із Днем міста та днем Машинобудівника.

Сьогодні у Відкритому міському традиційному мотокросі беруть участь мотоциклісти з шести областей України, загалом це майже шістдесят спортсменів віком від 3 до 67 років. Учасники, залежно від професійних навичок, віку та машин, на яких виступають, були поділені на класи 50 см.куб., 65+85 см.куб., ветерани (3 класи), АМХ1, АМХ2(любителі), МХ1 та МХ2.

Традиційний мотокрос відбувається у Краматорську вже понад п’ятдесят років. Тож не дивно, що він став однією з найулюбленіших спортивних подій осені серед багатьох поколінь краматорців. Мешканці та гості міста, від малого до великого, заповнили Кутову Балку поряд із трасою та її схили, з радістю та задоволенням вболіваючи за вершників на залізних конях.

Змагання триватимуть орієнтовно до 15 години, після чого відбудеться церемонія закриття та нагородження переможців.