У Краматорську продовжують роботу комісії з питань заборгованості та легалізації виплати заробітної плати

19.08.2021, 16:55, 559,

19 серпня у приміщенні виконавчого комітету Краматорської міської ради,  під головуванням заступника міського голови Тетяни Савченко, відбулись чергові засідання двох комісій. Перша – з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, друга – тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій. Засідання проведено за участю представників управління праці та соціального захисту населення, головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та структурних підрозділів виконавчого комітету.

На засіданні міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заслухали представників підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Вони доповіли про причини існування боргу та про перспективи його погашення.

На засідання запрошено 50 фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску та розглянуто стан погашення заборгованості по 24 боржникам.

За результатами роботи комісії погашено заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску на суму 72,5 тис.грн.

На засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати були проведені роз’яснювальні бесіди з підприємцями з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, своєчасної і в повному обсязі сплати податків та відповідальності за порушення законодавства про працю.

Заступник міського голови Тетяна Савченко наголосила, що структурними підрозділами міської ради регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота як серед суб’єктів підприємницької діяльності, так і серед громадян, про недопустимість виплати та отримання заробітної плати «в конвертах», а також про важливість офіційного працевлаштування та своєчасної оплати праці.