У Краматорську продовжується спорудження басейну

17.02.2021, 21:12, 888,

Сьогодні будівельний майданчик відвідав міський голова Олександр Гончаренко, його заступники Андрій Безсонний та Сергій Смирнов, представники управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

За словами підрядника, будівельні роботи йдуть за графіком. «Сьогодні перед нами вже вимальовується цілісна картинка майбутнього об’єкту, – каже міський голова Олександр Гончаренко, – тому, на мою думку, зараз вже можна починати паралельні роботи із планування спортивної та дозвільної експлуатації майбутнього басейну, аби на момент здачі об’єкту він був повністю укомплектований необхідним обладнанням».

Басейн матиме дві чаші, одна з яких розміром 12*4 метри та глибиною до 1,3 метри, призначена для занять найменших краматорців – тут вони вчитимуться плавати. Більша чаша матиме розмір 25*16 метрів, 8 доріжок та глибину до 3,5 метрів в одній своїй частині, що дозволить проводити заняття плавцям-синхроністам. Для глядачів будуть встановлені трибуни на 72 місця. Майбутній басейн повністю відповідає вимогам створення безбар’єрного простору, для людей з інвалідністю передбачено влаштування спеціального підйомника. Фінансування – обласний та місцевий бюджети.