У Краматорську продовжується реконструкція палацу культури «Будівельник»

23.01.2021, 17:18, 1625,

Зовсім нещодавно було завершено один з найважливіших етапів реконструкції – несучі конструкції будівлі було зміцнено, після чого будівельники нарешті змогли почати роботи із повного оновлення палацу культури.

Проєкт реконструкції в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується Європейським Інвестиційним Банком, передбачає утеплення будівлі, повне оновлення внутрішніх приміщень, заміну системи опалення, вікон, ремонт даху, влаштування сучасної системи вентиляції повітря. Окрім того, буде виконано благоустрій прилеглої території із влаштуванням трьох дитячих майданчиків для різних вікових категорій, танцювального майданчика, озеленення, а також створення двох паркувальних майданчиків для відвідувачів та співробітників.

21 січня відбулась робоча нарада під головуванням заступника міського голови Олени Катальнікової, за участі представників відділу культури управління з гуманітарних питань, архітекторів, проєктантів та підрядників, які залучені у реконструкції та керівництва палацу культури. Головною метою було обговорення кожного з етапів реконструкції. Під час довгої та плідної дискусії всі учасники мали змогу висловити власну думку щодо деяких архітектурних та проєктних рішень аби внести відповідні зміни, поки роботи з реконструкції тривають.