У Краматорську продовжується будівництво басейну

13.08.2021, 12:26, 1599,

У середині липня підрядник отримав проєктно-кошторисну документацію з корективами та продовжує роботи по спорудженню басейну у Краматорську.

Як розповів представник підрядника Ігор Мартисюк, у приміщенні вже прокладені комунікації, встановлена вентиляція, оброблено стіни, частково укладена плітка.

Також ведеться робота по облаштуванню спортивного залу та службових приміщень. Наступний крок – закупка, установка обладнання та меблів.

«На початку року ПКД було відправлено на корегування, але через завантаженість проєктантів новий проєкт з експертизою та кошторис отримали лише у середині липня. В той час коли проєкт знаходився на корегуванні, ми проводили поточні роботи за свої кошти. Найближчим часом отримаємо фінансування згідно з новою проєктно-кошторисною документацією та продовжимо роботи у повному обсязі, які триватимуть чотири-п’ять місяців», – зазначив Ігор Мартисюк.

Басейн матиме дві чаші, одна з яких розміром 12*4 метри та глибиною до 1,3 метра, призначена для занять дітей – тут вони вчитимуться плавати. Більша чаша матиме розмір 25*16 метрів, 8 доріжок та глибину до 3,5 метрів в одній своїй частині, що дозволить проводити заняття плавцям-синхроністам. Для глядачів будуть встановлені трибуни на 72 місця. Також у приміщенні буде облаштовано спортивний зал. Майбутній басейн повністю відповідає вимогам створення безбар’єрного простору, для людей з інвалідністю передбачено влаштування спеціального підйомника. Фінансування – обласний та місцевий бюджети.