У Краматорську презентували внутрішній дизайн приміщення новозбудованого ЦНАПу

20.12.2021, 15:53, 261,

Представник проєкту USAID Іван Мукомел розповів про нове приміщення ЦНАПу та показав, який вигляд буде мати установа всередині.

Презентація, зокрема, відбулася за участі краматорського міського голови Олександра Гончаренка, його заступника Сергія Смирнова, начальниці відділу адміністративних послуг Світлани Гридасової.

«Головною метою цього проєкту було максимально сконцентрувати в одному приміщенні служби міста, щоб підвищити  якість надання адміністративних послуг, удосконалити систему взаємодії між різними підрозділами, зменшити  час отримання громадянами послуг чи документів, мінімізувати ймовірність корупційних дій чиновників. Все це створить злагоджену систему взаємодії влади, бізнесу і населення», – зазначив Іван Мукомел. 

Нова будівля ЦНАПу зведена з урахуванням доступності для різних груп населення та функціонального зонування. Зайшовши, відвідувач відразу потрапляє на рецепцію, звідки його можуть направити до потрібного спеціаліста.

Приміщення також оснащене інклюзивними елементами, ліфтами, сучасною системою освітлення та вентиляції. За кошти USAID для нього придбано меблі, виконано внутрішні ремонтні роботи.

До будівлі буде прокладено і нову під’їздну дорогу з парковкою для автомобілів. Втричі більша кількість співробітників, просторі та зручні приміщення нового ЦНАПу дозволять якісно надавати громадянам максимальну кількість адміністративних послуг.