У Краматорську представили виставу, присвячену пам’яті Олекси Тихого

21.11.2021, 15:26, 301,

У Краматорську у «Мистецькій школі № 1», під час урочистого заходу до Дня Гідності та Свободи «Вільні творити майбутнє», відбувся показ вистави «Незгідний та нескорений» комунального закладу «Донецький академічний обласний театр» (Маріуполь).

Вистава «Незгідний та нескорений», присвячена пам’яті нашого видатного земляка Олекси Тихого – педагога, мовознавця, правозахисника і громадського діяча, одного з засновників Української Гельсінської групи.

Олекса Тихий був подвижником українського духу. «Хто я? Для чого я?» – він постійно ставив собі ці питання, постійно шукав відповіді на них: «Я – для того, щоб жив мій народ, щоб підносилась його культура, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури. Я – для того, щоб мої земляки-донбасівці давали не лише вугілля, сталь, прокат, машини, пшеницю, молоко та яйця. Для того, щоб моя Донеччина давала не тільки уболівальників футболу, учених-безбатченків, російськомовних інженерів, агрономів, лікарів, учителів, а й українських спеціалістів-патріотів, українських письменників, українських композиторів та акторів».

Під час урочистого заходу «Вільні творити майбутнє» подяку за зразкову військову дисципліну, професійні дії при виконанні завдань під час проведення операції Об’єднаних сил, захист територіальної цілісності та державного суверенітету та з нагоди Дня Гідності та Свободи отримала Оксана Добряк.

Також відзнаки вручили громадським діячам, активістам та учасникам майдану.