У Краматорську працюють пункти обігріву

15.02.2021, 10:52, 501,

Аби уникнути загибелі бездомних громадян від переохолодження та замерзання у Краматорську за адресою  Центру обліку бездомних осіб Краматорської міської ради, розташованого по вул. Академічна, 96 працює стаціонарний пункт обігріву.

Стаціонарний  пункті обігріву функціонує згідно штатного розкладу (Понеділок – Четвер  з 8-00 по 17-00, П’ятниця з 8-00 по 16-00). Пункт обігріву має банк теплого одягу та взуття, також люди, які опинилися в скрутних життєвих обставинах отримують гарячу їжу.

 У період надзвичайних ситуацій на випадок сильних морозів (при тривалому зниженні температури повітря нижче  10 градусів) стаціонарний пункт обігріву буде працювати цілодобово.

Додаткові пункти обігріву на території Краматорської територіальної громади розташовані в приміщеннях наступних адміністративних будівель, які мають в наявності дезінфікуючий засіб, та здатні забезпечити дотримання фізичної дистанції:

1.  Красноторський старостинський округ – вул. Белгородська, 97;

2.  Біленьківський старостинський округ – вул. Софіївська, 151;

3.  Шабельківський старостинський округ – вул. Волгодонська, 85;

4.  Ясногірський старостинський округ –  вул. Миколаївська, 165;

5.   Дмитрівський старостинський округ – с. Дмитрівка, вул. Пушкіна, 25.

Пункти обігріву, підпорядковані Краматорській міській територіальній громаді, працюють з дотриманням санітарно-епідеміологіческих вимог в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID – 19. 

 Центр обліку бездомних осіб Краматорської міської ради веде збір теплого одягу та взуття для нужденних. Будемо вдячні небайдужим громадянам міста за благодійність.