У Краматорську працюють над формуванням проєкту місцевого бюджету

23.11.2021, 13:40, 253,

Заступник міського голови Краматорська Тетяна Савченко взяла участь в онлайн-семінарі «Формування проєкту місцевого бюджету на 2022 рік для громад Донецької області».

Семінар проводили радники з питань муніципальних фінансів та управління Регіональних офісів «U-LEAD з Європою» Полтавської, Луганської та Сумської областей Геннадій Фасій, Вікторія Невмержицька та Ірина Алєєва.

Учасники обговорили зміни до законодавства, які впливають на формування місцевих бюджетів, а також особливості складання місцевого бюджету – основного документа, за яким громади працюватимуть у 2022 році.

Експерти зробили огляд основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та змін до Бюджетного й Податкового кодексів України; розповіли про порядок підготовки проєкту місцевого бюджету на 2022 рік; нагадали основні етапи планування місцевих бюджетів. Крім того, обговорили застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі.

Довідка

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.