У Краматорську працює унікальне офтальмологічне обладнання

22.07.2020, 16:00, 87,

Сьогодні міський голова Андрій Панков із робочим візитом відвідав офтальмологічне відділення міської лікарні № 2, де зовсім нещодавно встановили новий хірургічний лазерний комплекс, який було придбано за кошти міського бюджету. Вартість склала 1,5 мільйони гривень

«Такого обладнання не має жодна інша лікарня у Донецькій області. Його не мають ані державні, ані приватні клініки нашого регіону», – відзначає завідувач офтальмологічним відділенням Сергій Тарасевич. «Ми довго чекали на появу цього комплексу, і ось, завдяки спільній нашій роботі, за підтримки і міського голови, і депутатського корпусу закрили цю потребу. Дуже важливо, що виконавча влада відповідає на наші запити відповідним чином».

Як відзначає головний лікар міської лікарні № 2 Віталій Савінков, полегшення відчули не тільки пацієнти офтальмологічного відділення. «У нашій лікарні є хворі, котрим на ряду з основним лікуванням необхідне і хірургічне втручання по частині зору, – каже головний лікар, – тепер вони можуть просто спуститись на ліфті і за рахунок особливостей роботи цього лазера буквально за кілька хвилин вирішити супутні проблеми із зором».

«Підхід до закриття потреб медичних закладів міста має бути комплексним», – наголошує Андрій Панков. «Там, де ситуація кричуща, ми у першу чергу будемо робити капітальні ремонти. У місті і в селищах відновлюються та ремонтуються амбулаторії. Уже цьогоріч маємо розпочати роботи у ДТМО. Дуже багато часу забрав пошук джерел фінансування. За підтримки особисто очільника області Павла Кириленка ми маємо 28 мільйонів гривень на ремонтні роботи, 8 мільйонів з них – це кошти міського бюджету. Роботи триватимуть 2 роки. Та все ж там, де з ремонтами будівель зачекати можна, реагуємо на запити лікарів – оновлюємо обладнання для більш якісного надання медичних послуг. Я переконаний: поступово ми оновимо усі лікувальні заклади Краматорська, так, як ми це зробили у хірургії міської лікарні № 1».