У Краматорську познайомилися з кандидатами на посади поліцейських офіцерів громади

07.06.2021, 16:17, 1123,

Сьогодні депутати міської ради та голови старостинських округів Краматорської ТГ зустрілися з претендентами на цю посаду. З 16 кандидатів буде обрано 8, які після проходження навчання будуть працювати у 4 селищах міста.

У квітні між поліцією Донеччини та територіальною громадою Краматорська було підписано Меморандум про початок реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». В підписанні документу взяли участь міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та заступник начальника ГУНП в Донецькій області Микола Кащук.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Серед тих, хто заповнив анкету аби стати офіцером громади, відбудеться два етапи відбору. На першому, що уже відбувся, претенденти пройшли тестування, де оцінювались загальні навички (рівень логічного та аналітичного мислення), знання законодавства.

На другому, який невдовзі відбудеться у Запоріжжі – спеціальна комісія з представників НПУ та представників громад проведе з кандидатами особисті інтерв’ю. Сьогоднішня зустріч стала ознайомчою для кандидатів і представників місцевого самоврядування.

Наступний етап після відбору – навчання на базі університету внутрішніх справ, яке триватиме два з половиною місяці. І орієнтовно, у середині вересня поліцейські офіцери громади почнуть  працювати на місцях.