У Краматорську потребує капітального ремонту ДНЗ № 80 «Сніжок»

07.02.2022, 16:27, 346,

У 2021 році було проведено коригування проєктної документації, розробленої ще у 2016 році, щодо ремонтних робіт у комунальному дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 80 «Сніжок». За нею реалізацію проєкту заплановано здійснити у 3 черги: термомодернізація будівлі, капітальний ремонт внутрішніх приміщень та благоустрій території.

Проєкт подано на розгляд до програми фінансування НКПВУ за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Міський голова Олександр Гончаренко разом з начальником управління економічного розвитку Олександром Румянцевим відвідали з робочим візитом ДНЗ № 80 та ознайомилися, у якому стані перебуває садок та у яких умовах здійснюються заняття його вихованців.

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №80 «Сніжок» комбінованого типу було збудовано у 1975 році. Він є центром логопедичної роботи у місті. Зараз у ньому функціонує 5 груп, 4 з яких є спеціалізованими.

Заклад відвідує 63 вихованці, штат співробітників налічує 30 осіб.

У садку створено відповідне корекційно-розвивальне середовище, працюють висококваліфіковані спеціалісти: вихователі мають досвід роботи з дітьми, у котрих є важкі порушення мовлення, вчителі-логопеди, психолог.

«За час функціонування дошкільного закладу капітальний ремонт у ньому не проводився. Наразі будівля знаходиться в неналежному стані. Вікна на 95% оснащені дерев’яними рамами, які з часом втратили герметичність. В осінньо-зимовий період температура у приміщеннях становить 18 0С», – зауважила завідувачка Ольга Мантуленко.

Наразі ДНЗ № 80 потребує також ремонту покрівлі, внутрішніх приміщень, заміни у пральні електропроводки на більш потужну, заміни обладнання харчоблоку, оновлення та встановлення внутрішнього і зовнішнього освітлення, системи пожежної сигналізації, оснащення ігрових майданчиків, благоустрою території тощо.

Олександр Гончаренко зазначив, що якщо проєкт реконструкції садка підтримають програмою фінансування НКПВУ, то роботи можуть розпочатися не раніше грудня 2022 року і триватимуть 10-12 місяців. На цей період дітей і вихователів перенаправлять до інших закладів.