У Краматорську посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

15.06.2020, 11:26, 71,

Сьогодні відбулося засідання міського штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Андрія Панкова, під час якого була обговорена ситуація відносно рівня захворюваності на коронавірус у Краматорську та необхідності підвищення рівня контролю за дотриманням карантинних вимог серед мешканців та підприємств міста.

     Як проінформувала Валерія Мельник, протягом п’ятниці та вихідних у місті було зафіксовано 14 нових випадків COVID-19,що були лабораторно підтверджені ПЛР-тестами. Переважна більшість виявлена при плановій госпіталізації, 2 осіб було обстежено через те, що вони нещодавно повернулися з РФ і лише один випадок мав клінічні прояви хвороби. Усі випадки мають нетяжкий перебіг.

     Андрій Панков підкреслив, що не дивлячись на послаблення, карантинні заході не відмінені, тож усім – і мешканцям, і підприємствам, необхідно жорстко дотримуватися усіх вимог, і, насамперед, використовувати засоби особистого захисту та соціальної дистанції, особливо у пасажирському транспорті, ринках, магазинах та можливих місцях скупчення людей.

     Членами штабу було дано доручення мобільним бригадам, до складу яких входять представники правоохоронних органів, Держпродспоживслужби в Донецькій області, відділу споживчого ринку, підприємництв та регуляторної політики,активізувати свою роботу на ринках, у закладах харчування та об’єктах торгівлі.

     Нагадуємо, що ознайомитися з Постановою Кабінету Міністрів України № 392 можна за посиланням.