У Краматорську посилять контроль за дотриманням карантинних заходів у супермаркетах

06.04.2021, 14:49, 826,

За інформацією начальника відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Олени Тарасевич, у зв’язку з високим рівнем захворюваності на covid-19, підприємствами ринкової торгівлі посилені санітарні та протиепідемічні заходи.

«Службою охорони ринків не допускаються покупці, якщо вони без захисної маски. Ведеться робота з адміністраціями ринків. До кол-центру надходять звернення у разі порушень карантинних норм», – сказала Олена Тарасевич під час апаратної наради.

Олександр Гончаренко зазначив, що теж сама має відбуватися в супермаркетах та торговельних мережах – де збирається велике скупчення людей.

Як повідомила Олена Тарасевич, на сьогодні Постановою № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів» введені обмеження щодо масового скупчення людей у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів приміщення.

З супермакетами та торговельними центрами проводяться роз’яснювальні роботи щодо дотримання норм та відповідальності вразі порушення.