У Краматорську попередньо розглянули підсумки виконання у першому півріччі Програми економічного і соціального розвитку Краматорської територіальної громади

18.08.2021, 13:21, 378,

18 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради. Головним питанням був попередній розгляд проєкту рішення «Про підсумки виконання у першому півріччі 2021 року Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-209».

З доповіддю по цьому питанню виступила головний спеціаліст відділу стратегічного планування, територіального розвитку та управління проєктами управління економічного розвитку Світлана Колосовська.

«Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі виконавчого комітету, структурних підрозділів міської ради, установ, підприємств та організацій міста протягом першого півріччя поточного року забезпечувалась реалізація завдань та заходів Програми економічного і соціального розвитку Краматорської територіальної громади на 2021 рік.

В цілому фінансування Програми виконано на 25% і складає 604,1 млн грн.

Програмою передбачена реалізація близько 367 проєктів і заходів, з яких протягом І півріччя 2021 року виконувалось 149 заходів та реалізовувалось 17 проєктів.

Карантинні обмеження, запроваджені з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, безумовно вплинули на економічній розвиток не тільки країни в цілому, а й нашого міста.

Обсяг реалізації промислової продукції у січні-червні 2021 року до аналогічного періоду минулого року зменшився на 11% (Програмою передбачено збільшення за рік на  6,5 %).

Поряд з тим, у 2,3 раза збільшилось виробництво гідротехнічного та енергетичного обладнання, на 46% – виробництво млинів та дробарок, на 15% – виробництво теплоенергії.

Протягом звітного періоду кількість зареєстрованих суб’єктів господарювання зменшилась на 15% у порівняні з  аналогічним періодом минулого року.

Поряд з тим – на 35% зменшилась кількість суб’єктів господарювання, які припинили діяльність», – зазначила Світлана Колосовська.

Члени виконкому своїм голосуванням ухвалили даний проєкт рішення.