У Краматорську планують створити «Спортивний клуб «Краматорськ»

21.04.2021, 15:23, 492,

Члени виконкому Краматорська попередньо розглянули проєкт рішення міської ради «Про створення комунального закладу «Спортивний клуб «Краматорськ»

В.о. начальника управління фізичної культури та спорту Ганна Височина розповіла, що «Спортивний клуб Краматорськ» буде займатися спортсменами, які завершили ДЮСШ.

«Зараз у Краматорську розвивається футбол, хокей, волейбол, баскетбол, але підтримка цих видів спорту з боку міста недостатня. «Спортивний клуб «Краматорськ» буде займатися спортивним іміджем міста та підтримкою професійних спортсменів, які виступають на міжнародних змаганнях», – сказала Ганна Височина.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко відмітив, що це питання в місті підіймається вперше.

«Ми виховуємо наших спортсменів в ДЮСШ, а далі вони шукають куди їм бігти та реалізуються в інших містах. Нам треба робити свої команди, своїх спортсменів.

В нас буде чотири команди, з футболу, хокею, волейболу та футболу, які представлятимуть наше місто на змаганнях високого рівня. Список доповнюватиметься», –  зазначив Олександр Гончаренко.

Заступник міського голови Андрій Безсонний підкреслив, що створення такого закладу сприятиме розвитку спортивної культури Краматорська

«Якщо я зараз запитаю у присутніх імена великих спортсменів Краматорська, ми зупинимось, мабуть, на футболістах радянських часів. На мою думку, для нашого міста соромно не мати своїх професійних спортсменів, які б виступали на змаганнях високого рівня.

Крім того, наявність в місті спортивної культури, професійних спортсменів, які носять форму, яких впізнають на вулицях, стимулює дітей до занять спортом».

Члени виконкому одностайно підтримали проєкт рішення. На наступній сесії це питання буде винесене на розгляд депутатського корпусу