У Краматорську планують ремонт майданчиків для розміщення контейнерів зі збору твердих побутових відходів

20.05.2020, 16:54, 82,

Тільки за 2019 рік Краматорськ отримав 4 нових сучасних сміттєвози із системою заднього завантаження. При роботі із цими машинами необхідно не тільки використовувати інші контейнери, але змінити сам підхід до процесу забору сміття. Якщо раніше маніпулятор сміттєвоза підіймав контейнер, то тепер його треба підкотити до навантажувача. Старі майданчики, побудовані ще за радянських часів, майже завжди розташовували за бар’єром, чи то у вигляді бордюрного каменю або бетонної плити, яка і виконувала роль майданчика.

    «У дворах будинків по вулиці Марії Приймаченко 11 та 17 зараз виконують капітальний ремонт внутрішньо квартальних проїздів, десь прокладають нові тротуари, тому доцільним було і облаштувати нові майданчики для забору сміття, аби потім вже не повертатися на ці ділянки», – відзначає Сергій Боєвський. – «До міського голови та до мене на прийомах часто зверталися мешканці саме з цих питань».

    На сьогоднішній день управління комунального господарства має гроші на облаштування 40 таких «понижених» майданчиків. Саме зараз спеціалісти підприємства готують документи для проведення тендеру для визначення організації, яка займеться цими роботами. «Взагалі ми планували відремонтувати близько 150 майданчиків тільки у поточному році, але виходячи з ситуації, що склалася навколо наповнюваності місцевого бюджету через карантин, наші плани, можливо, підлягатимуть корегуванню», – повідомили в управлінні комунального господарства. – «Але, якщо гроші все ж надійдуть, як планувалось, то ми цю роботу будемо проводити і надалі».