У Краматорську планують придбати приміщення для медуніверситету, ДК Бикова та стадіон «Авангард»

18.08.2021, 14:34, 1301,

18 серпня під час чергового засідання виконавчого комітету попередньо ухвалено проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-209 (зі змінами)».

Таким чином, Краматорськ придбає у комунальну власність три об’єкти нерухомості.

А саме, нежитлове нерухоме майно із земельною ділянкою з метою розміщення закладу освіти. Як зазначив секретар міської ради Ігор Сташкевич, мова йде про приміщення для розміщення Донецького медуніверситету. Наразі відбувається процедура вибору об’єкту згідно з законодавством.

«Донецький національний медичний університет приносить у місцевий бюджет 15 млн.грн. на рік. За п’ять років кошти, витрачені на покупку приміщення, повернуться до бюджету. Крім того, розміщення цього вищого навчального закладу у місті зробить Краматорськ «магнітом» для українських та іноземних студенів.

Зберегти медичний університет у місті – одна з найголовніших задач для Краматорська», – наголосив Ігор Сташкевич.

Другий об’єкт –  це театральна частина ЦКД ім. Леоніда Бикова (Старе місто).

«Одна частина палацу культури вже належить місту, іншу ми орендуємо. Ви бачите в якому стані знаходиться приміщення. Тому зараз готується проєктно-кошторисна документація на ремонт цієї будівлі з благоустроєм прилеглої території», – розповів секретар міської ради.  

Ігор Сташкевич зазначив, що після придбання приміщення у комунальну власність та розробки ПКД, з’явиться можливість для участі у програмі фінансування для ремонту палацу культури та облаштування прилеглої території.

Третій об’єкт – спортивний комплекс «Авангард». Заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний повідомив, що наразі є задача побудувати там стадіон для змагань національного та міжнародного рівнів.

Члени виконавчого комітету попередньо ухвалили проєкт рішення.