У Краматорську планують облаштувати новий зал для тренувань з греко-римської боротьби

21.08.2020, 08:15, 122,

Міський голова Андрій Панков провів робочу нараду у приміщенні, де планується створити базу для занять борців греко-римського стилю. Він оглянув стан будівлі та поспілкувався с тренерською командою.

 Краматорська міська влада  на чолі з Андрієм Панковим завжди підтримувала розвиток спорту. Нашому місту є чим пишатися – саме наші спортсмени займали та займаюсь призові місця та здобувають перемоги на міжнародних аренах. Мабуть одним із найуспішніших для Краматорська олімпійських видів спорту є греко-римська боротьба. На сьогоднішній день 5 спортсменів -краматорців входять до складу збірної команди України, у минулому році вони здобули 17 медалей на чемпіонатах України, а на міжнародному рівні відзначилися: Максим Євтушенко, який став бронзовим призером чемпіонату світу серед дорослих до 23 років, та Іван Цибанєв – переможець Всесвітніх ігор єдиноборств серед школярів.

У перспективі планується будівництво спеціалізованого спортивного комплексу «Колізей» по вулиці Парковій. На сьогодні завершено розробку проєктно-кошторисної документації, яку передано на експертизу.  Реалізація проєкту з будівництва сучасного спорткомплексу знаходиться на контролі у очільника Донеччини Павла Кириленка.

Поки триватиме зведення споруди, спортсменам необхідне тимчасове розташування, аби не зупиняти тренувальний процес.  Раніше 300 борців мали необхідне приміщення на базі спортивного залу  ГУ СБУ в Донецькій та Луганських областях, але цей об’єкт є режимним.

Після огляду наявних варіантів у місті, було вирішено зупинитися на спортивному залі державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище № 42». Виконком міської ради надав увесь необхідний перелік документів до регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківський, Донецькій та Луганських областях та має погодження від Міністерства освіти та науки для укладення договору оренди. Єдина затримка полягає у відсутності затвердженого Кабміном типового договору. Нещодавно Донецька облдержадміністрація з листом звернулася до Кабінету міністрів України з проханням пришвидшити прийняття цього нормативно-правового акту.

Андрій Панков оглянув стан цього приміщення,  відзначив основні моменти, на які треба звернути увагу у першу чергу під час ремонту. Він також поспілкувався з тренерами, які розповіли міському голові, що зараз саме Краматорськ становиться привабливим для спортсменів із інших міст Донецької області та навіть непідконтрольних територій – багато з них бажають підвищити свій рівень та переїджають до Краматорська.

«Я завжди підтримував розвиток спорту  – міська влада сприяє створенню належних умов для тренувань, постійно виділяє кошти на ремонт та реконструкцію нових баз з найрізноманітніших видів спорту, закупівлю інвентарю, заохочує найкращих спортсменів та тренерів міста, –  відзначив міський голова. – Певен, що як тільки вирішиться питання з укладанням договору, ми швидко розпочнемо роботи, і вже з нового року наші борці отримають гідний тренувальний майданчик».