У Краматорську підвищуватимуть енергетичну ефективність бюджетних установ

30.09.2021, 09:30, 255,

У березні було підписано Меморандуму між ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній» та Краматорською міською радою про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, зовнішніх систем освітлення та багатоквартирних будинків. Наразі триває співпраця в межах угоди.

28 вересня відбулася зустріч заступника міського голови Краматорська Тетяни Савченко з головою правління Української асоціації енергосервісних компаній Олексієм Корчмітом.

Учасники зустрічі обговорили останні напрацювання у сфері енергоефективності, а саме розробку комплексного пакета нормативно-правових актів, який дозволить побудувати цілісну систему управління процесами енергоспоживання.

«Для підвищення рівня енергоефективності інфраструктури Краматорської громади, розвитку інституційної спроможності розпорядників бюджетних коштів та з метою скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів у будівлях бюджетних установ заплановано проведення системних заходів з енергомодернізації шляхом впровадження механізму енергосервісу. Завдяки енергоефективним заходам заощаджені кошти будуть спрямовані на реалізацію пріоритетних міських проєктів і на розвиток соціальної інфраструктури міста», – зазначила Тетяна Савченко

Нагадаємо, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко повідомляв, що в якості пілотного проекту, було відібрано 7 об’єктів бюджетних закладів (6 шкіл та 1 дитячий садок), у яких планується провести сертифікацію та в подальшому впровадити енергосервіс.