У Краматорську підписали меморандум щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру

09.02.2021, 13:48, 845,

Меморандум було підписано міським головою Краматорська Олександром Гончаренком, ректором Донбаської державної машинобудівної академії Віктором Ковальовим та директором ТОВ «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж» Олексієм Струцинським.

Відповідно до умов меморандуму про взаємопорозуміння та наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру м. Краматорськ його основна мета – це об’єднання зусиль і можливостей щодо інноваційного розвитку міста Краматорськ шляхом створення та підтримки «Інноваційного кластеру м. Краматорськ», а також відпрацювання інструментів взаємодії представників університетської та академічної науки, місцевого самоврядування, компаній, громадських організацій щодо прискорення інноваційного розвитку міста.

Як зазначив міський голова Олександр Гончаренко, це лише один з небагатьох кроків, який міська влада планує робити з метою, аби створити відповідні умови для того, аби молодь мала більше стимулів залишатись на навчання у ВНЗ нашого міста.

Підписуючи меморандум, виконавчий комітет Краматорської міської ради має на меті координувати створення та підтримувати роботу Інноваційного кластеру, брати участь у формуванні для учасників Інноваційного кластеру запитів/технічних завдань на технології/послуги/рішення, що розв’язуватимуть проблеми міста, брати участь у формуванні критеріїв та підходів щодо набору груп учасників навчання у Стартап школі, брати участь у заходах щодо конкурсного відбору стартап-проектів для міста, Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та інших національних і міжнародних конкурсів, сприяти залученню інвесторів/бізнес-ангелів для створення інноваційних мікро- та малих підприємств м. Краматорськ, популяризувати м. Краматорськ як місто інновацій та технологічного розвитку.