У Краматорську перевірили хід виконання будівельних робіт на декількох об’єктах

19.05.2021, 14:55, 355,

Сьогодні міський голова Олександр Гончаренко разом із заступником голови Донецької ОДА Денисом Клюшниковим відвідали три об’єкти, які знаходяться у стадії будівництва чи майже завершені: Центр надання адміністративних послуг, Центр позашкільної роботи та місце будівництва флагштоку у парку «Ювілейний».

Будівельні роботи у ЦНАПі були розпочаті 2 роки тому, і за умов залучення додаткових коштів з державного бюджету, їх планується завершити або наприкінці поточного року, або на початку наступного.

У ЦПР роботи тривають вже три роки. Є питання, що пов’язані з підрядною організацією та проєктантом, найближчим часом повинно відбутися його коригування. Планується звершити усі перероблення за декілька місяців та восени відновити повноцінне функціонування центру.

І третій об’єкт – це встановлення Донецькою обласною державною адміністрацією великого прапора України. Планується, що його будівництво завершиться до 23 серпня. Фінансування  цього проєкту здійснюється  з обласного бюджету, а місцевий бюджет візьме на себе облаштування прилеглої території  парку.

«Для завершення будівництва ЦНАПу потрібно знайти додаткове фінансування, відносно ЦПР – вже завтра відбудеться зустріч з проєктантом (ДонНАБА), аби у найстисліші терміни вирішити проблемні питання. Будівництво флагштоку, маю надію, також буде виконане у заплановані терміни», – резюмував результати робочої наради Олександр Гончаренко.