У Краматорську перевірили хід будівельних робіт на декількох об’єктах

17.07.2021, 09:00, 683,

У Краматорську перевірили хід будівельних робіт на декількох об’єктах

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Сергієм Смирновим та заступником голови Донецької ОДА Денисом Клюшниковим відвідали об’єкти, які знаходяться у стадії будівництва: дитячі садки № 69 та в селищі Іванівка, палац культури «Будівельник», гуртожиток для внутрішньопереміщених осіб за адресою: Абая, 4 та фільтрувальну станцію, де виконується реконструкція системи знезараження питної води з впровадженням електролізних установок по виробництву гіпохлориту натрію.

Капітальний ремонт ДНЗ № 69 розпочався у березні цього року.

«Зараз вже виконано розводку електрики, проведена сигналізація, заміна вікон. Триває термомодернізація», – зазначив Олександр Гончаренко.

Роботи з реконструкції приміщення майбутнього дитячого саду у селищі Іванівка йдуть згідно з графіком. Наразі прокладаються теплотраса та проводка, монтуються фасади.  Також бригада виконує підготовку групових приміщень до фарбування.

У палаці культури «Будівельник» відновлюють фасад та утеплюють приміщення. Тривають внутрішні роботи у залах, на другому поверсі укладають плитку.

Реконструкція нежитлової будівлі за адресою: Абая, 4 під житло для внутрішньопереміщених осіб завершено. У гуртожитку 17 квартир, з них 2 – двокімнатні та 15 – однокімнатних. Наступний етап робіт – облаштування прилеглої території.

На фільтрувальній станції виконується реконструкція системи знезараження питної води з впровадженням електролізних установок по виробництву гіпохлориту натрію.

«Реконструкція передбачає відмову від використання хлору, заміна його на безпечний гіпохлорит натрію, а також монтаж установок по його виробництву з кухонної солі. На виготовлення розчину на добу станції знадобиться тонна солі», – розповів міський голова.