У Краматорську перевіряють стан мостів

25.05.2021, 15:02, 520,

У Краматорську відбулась виїзна робоча нарада за участю начальника Управління житлово-комунального господарства Андрія Литвиненка, депутатів міської ради та профільних спеціалістів ТОВ «Внедренческе підприємство МОСТ». Предметом розгляду наради стали міст та шляхопровід по вул. Конрада Гампера.

В ході візуального обстеження мосту через річку Казений Торець комісія визначила необхідність проведення його капітального ремонту.

В результаті було надане доручення управлінню житлово-комунального господарства Краматорської міської ради направити відповідний бюджетний запит на розгляд профільної депутатської комісії щодо виділення коштів з міського бюджету на проведення технічного обстеження та розробку проєктно-кошторисної документації з капітального ремонту мосту.

Також було обговорено технічний стан шляхопроводу через Кутову Балку, який знаходиться по вул. Академічній, питання ремонту якого також потребує негайного вирішення.

Заступник міського голови Андрій Безсонний зазначив, що зараз комісія та міська влада визначаються з тим, які мости потребуються ремонту у першу чергу.

«Для мостів, які мають ознаки аварійності, ми готуємо відповідну документацію для пошуку джерел фінансування – сказав Андрій Безсонний.