У Краматорську передали першу партію учнівських квитків

27.08.2021, 17:40, 916,

Сьогодні міський голова Олександр Гончаренко та підприємець і меценат Едуард Мкртчан передали директорам усіх шкіл Краматорська першу партію учнівських квитків та привітали їх з початком нового навчального року.


За ініціативи міського голови дуже швидко в життя була втілена ідея щодо організації на території міста безкоштовного проїзду на міських маршрутах будь-якого перевізника усіх без винятку школярів. Студенти ж Краматорська отримають 50 % знижку на проїзд.


“Ми ставимо перед собою мету, та виконуємо її, – підкреслив Олександр Гончаренко. – Це перша партія учнівських квитків для першачків. Трохи згодом, приблизно за тиждень, кожен учень отримає свою іменну картку. Але навіть в цей період проїзд для школярів буде безкоштовним”.


Голова благодійного фонду Едуард Мкртчан, який виступив спонсором реалізації втілення учнівського квитка, який дозволив зекономити кошти міського бюджету, зазначив, що цей квиток надалі буде доповнюватись новими можливостями і сервісами: “Всі школярі Краматорська отримають маленьку картку з великими можливостями. 25 тисяч хлопчиків і дівчаток будуть безплатно їздити на будь-якому громадському транспорті міста – і комунальному, і приватному. На тролейбусах, автобусах, маршрутках. Я радий бути учасником цієї важливої програми. Це спільний подарунок місту від нашого Фонду та влади Краматорська”.