У Краматорську ОСББ отримують інформацію про планові роботи комунальників завчасно


Звертаємо увагу мешканців Краматорська, чиї будинки обслуговуються об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків!

Краматорський Контакт-центр комунального підприємства «Служба єдиного замовника» постійно працює над покращенням інформування мешканців міста щодо планових та аварійних робіт у сфері житлово-комунального господарства.

Так, для більш оперативного розповсюдження інформації про дані види робіт голів ОСББ міста інформують напряму – через спеціально створений чат у месенджері Viber. Таким чином у Контакт-центрі сподіваються також частково знизити навантаження на операторів Контакт-центру, адже у випадку масових відключень, наприклад, електроенергії, обробити велику кількість вхідних дзвінків одночасно не завжди можливо за короткий проміжок часу.

Краматорський Контакт-центр висловлює сподівання, що так мешканці зможуть швидше отримувати інформацію від голів ОСББ про різноманітні види робіт, а також звертає увагу мешканців ОСББ «Янтар», «Шкадінова, 9», «Марата, 29», «Двірцева, 47», «Прилуцька, 18», «Уют», «Леніна-54», «Паркова, 28», «Академічна, 12», що голови даних об’єднань зазначену групу покинули.

Також нагадуємо, що залишити звернення або надіслати запитання можливо за допомогою сайту http://kck.krm.gov.ua або за мобільних додатків: AppStore https://apple.co/3dEQJty Play Market https://bit.ly/3EKeUCP Чат Бот Viber: https://cutt.ly/Hnl11E7 або за телефонами: 099-099-1505 або 1505 (тільки зі стаціонарних телефонів).