У Краматорську очікується ускладнення погодних умов


За інформацією УкрГідрометцентру, 13 січня на території Донецької області очікуються ускладнення погодних умов: ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, посилення південно-східного вітру, 15-20 м/с. Вранці та вдень 13 січня будуть спостерігатися значні опади (дощ зі снігом),туман, погіршення видимості в опадах, тумані до 200-500 м. Дані погодні умови збережуться вночі 14 січня.

Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. У зв’язку з цим нагадуємо пішоходам і водіям основні правила, які допоможуть запобігти біді:

– зверніть увагу на своє взуття, воно повинно бути на низьких підборах з рельєфною підошвою;

– пересувайтеся обережно, не поспішаючи, наступаючи на всю підошву, ноги злегка розслабте в колінах, а руки не тримайте в кишенях.  Намагайтеся обходити небезпечні ділянки дороги.

– дотримуйтесь особливої обережності під час переходу дороги: не поспішайте і тим більше не біжіть;

– намагайтеся обходити всі місця з похилою поверхнею.

Шановні водії! Вирушаючи в дорогу будьте обережні! Зважайте на попередження синоптиків, плануючи свій маршрут! Під час оголошення штормового попередження, за можливістю, утримуйтесь від поїздок власним автотранспортом! Якщо відмовитися від поїздок неможливо, необхідно стежити за наявністю достатньої кількості  палива в транспортному засобі, у дорогу беріть із собою гарячі напої, теплі речі та перед виїздом перевіряйте рівень заряду мобільного телефону!

У разі виникнення екстрених ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101» або викликайте рятувальників з мобільного додатку ДСНС-101!

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області