У Краматорську обирають проєкти “Громадського бюджету 2021”

18.02.2021, 11:24, 1256,

Громадський бюджет або бюджет участі — це програма, завдяки якій мешканці впливають на розподіл частини коштів місцевого бюджету та сприяють розвитку міста. За її умовами кожен небайдужий краматорець може подати заявку на реалізацію проєкту, який вирішить нагальну проблему міста та покращить умови проживання в ньому.

Подані проєкти ділять на категорії. Малі проєкти — це такі, вартість реалізації яких коштуватиме до 200 тисяч гривень, велікі — від 200 до 600 тисяч гривень. На малі проєкти цьогоріч виділено один мільйон гривень, а на великі 2 мільйони 200 тисяч. Відповідно, загальний бюджет програми складає 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Голосування розпочалось учора, 17 лютого і триватиме до 2 березня включно. Переможців мають оголосити до 7 березня. Загалом цьогоріч було подано 39 проєктів, з яких 28 було допущено до голосування, а 11 було відхилено.

Віддати свій голос, а також слідкувати за перебігом голосування можна за посиланням. Голосувати можуть усі мешканці Краматорська. Щоб проголосувати, необхідно верифікуватися за допомогою BankID або ключа електронного цифрового підпису. Також можна підтримати проєкт у терміналі самообслуговування ПриватБанку. Тут детально розказано як це можна зробити.