У Краматорську обрали секретаря міської ради та нового заступника міського голови

17.12.2020, 14:55, 1683,

Сьогодні під час II сесії VIII скликання депутати нарешті обрали секретаря Краматорської міської ради та затвердили кандидатуру нового заступника міського голови з економічних питань.

За поданням більшості депутатів – 24 підписами – було внесено для голосування кандидатуру Ігоря Сташкевича від партії «Слуга народу». Під час таємного голосування за нього віддали голоси «за» – 23 депутати, «проти» – 3 та 4 «утримались». Таким чином, 36-річний Ігор Страшкевич став новим секретарем Краматорської міської ради.

Також була ухвалена на посаду заступника міського голови Тетяна Савченко. Вона має 35-річний стаж роботи в органах місцевого самоврядування, а останні 8 років була першим заступником міського голови Бахмута. Має 2 вищі освіти. Народилася в Ставропольському краї, вчилася в Дніпропетровську. Працювала економістом в Донецькому управлінні статистики, головним спеціалістом економіки в Новогродівській міській раді, директором комунального підприємства «Гортеплоенерго». З 2007 року обіймала посаду заступника новогродського міського голови з питань економіки, бюджету і фінансів, а потім перейшла до Бахмуту.