У Краматорську облаштовують дороги у міських селищах

12.05.2020, 15:41, 86,

Останні кілька років особливу увагу у нашому місті приділяють дорогам у міських селищах. На особистих прийомах у Андрія Панкова та його заступників мешканці скаржаться, що під час негоди дороги розмиває і пересуватись пішоходам по ним стає особливо незручно.

    У зв’язку з цим міська влада виступила ініціатором повторного використання матеріалів з доріг, що ремонтуються у Краматорську: старий асфальт подрібнюється та його застосовують для відсипки ґрунтових доріг у селищах. Пріоритетні вулиці для ремонту визначають, в першу чергу, за заявками мешканців, які ті залишають на прийомах у міській раді або звертаючись до обраних ними депутатів.

    Цьогоріч роботи з відсипки доріг будуть виконуватися по вул. Люботиньскій, Корольова, А. Тищенка, Металістів, П. Орлика, Старогородській та у Шабельківській та Ясногірський селищних радах

    Сьогодні виїзний прийом на щойно відновленій вулиці Кооперативній провела радниця міського голови із питань житлово-комунального господарства Тетяна Малій. На ній було виконано ремонту на площі 2600 м2.

    «Особливу увагу ми приділяємо вулицям зі складним рельєфом, з великим ухилом, бо відомо, коли працівники служб екстреного реагування дуже довго дістаються сюди, бо техніка просто не може подолати ґрунтові насипи, часто застрягає – тепер цієї проблеми не буде», – відзначила Тетяна Малій. – «Я хочу від імені Андрія Панкова подякувати мешканцям за активну позицію, адже саме ваші звернення є для нас покажчиком, де треба реагувати вже зараз».

    Краматорці висловили слова подяки міському голові Андрію Панкову та місцевому депутату Світлані Фоміній за оперативне реагування на проблеми їх селища, активно задавали питання з приводу подальших планів благоустрою. «Сьогодні ми приділяємо увагу приватному сектору не менш, ніж центру міста. Є плани на облаштування зовнішнього освітлення, депутати також виділили кошти на придбання нових сміттєвих контейнерів, а значить контейнеризація приватного сектору буде продовжуватись», – зазначила Тетяна Малій.