У Краматорську обговорили співпрацю з Радою Європи

06.07.2021, 15:45, 487,

Сьогодні міський голова Краматорська зустрівся з керівниками Проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза II» та обговорив подальші кроки взаємодії.

Краматорська територіальна громада нещодавно була відібрана для співпраці з цим проєктом за напрямком “Інтеграція внутрішньо переміщених осіб та захист прав населення, що постраждало від конфлікту”. Ганна Христова, керівник Проєкту та Сергій Марущенко, координатор з питань взаємодії з національними інституціями розповіли про можливи варіанті співпраці та разом з Олександром Гончаренком напрацювали найбільш актуальні для нашої громади напрямки роботи.

Вже  наприкінці липня спеціалісті Краматорської міської ради пройдуть навчання у літній школі «Локальні ініціативи – тривалі рішення». Її метою буде обговорення актуальних питань внутрішнього переміщення у світлі стандартів Ради Європи, обмін досвідом щодо інструментів покращення інтеграції ВПО на місцевому рівні та посилення спроможності громади, а також підготовка спільних робочих планів партнерських громад. У програмі літньої школи передбачено виступи міжнародних та національних експертів, панельні дискусії, тематичні тренінгові сесії, простір для презентації досвіду та побудови партнерства. 

Після навчання краматорські спеціалісти разом з експертами Проєкту розпочнуть практичну роботу над створенням робочих планів та завдань.

«У Краматорську, як і у всієї України, є запит на втілення гендерної рівності, розробку та створення гендерного і соціального паспортів громади та ще деякі інноваційні ідеї для підтримки уразливих верств населення, – зазначив Олександр Гончаренко. – Певен, що наша співпраця буде плідною».