У Краматорську обговорили розвиток зимових видів спорту

11.02.2021, 14:50, 796,

На льодовій арені у Краматорську відбулась зустріч заступника міського голови Андрія Безсонного з батьками, чиї діти займаються хокеєм та фігурним катанням у місті Дружківка. Участь в зустрічі також взяв генеральний директор ХК «Донбас» Федір Иллєнко, начальник відділу фізкультури та спорту управління з гуманітарних питань Ганна Височина, директор дитячо-юнацької спортивної школи Краматорської міської ради Дмитро Леонов.

Було обговорено ряд питань щодо організації роботи дитячо-юнацької спортивної школи з хокею та фігурного катання в Краматорську. Заняття на краматорському льоду діти 2008-2011 років народження зможуть вже з початку наступного місяця.

Окрім того, у Краматорську готові проводити новий набір малечі 2013-2014 років народження. Під час спілкування батьки задавали питання, що їх цікавлять, зокрема, вартості місячного абонементу за заняття.

“Сьогодні для підтримки функціонування майбутніх секцій з фігурного катання та хокею ми отримали запевнення про готовність управління фізичної культури і спорту Донецької ОДА оплачувати роботу 4 тренерів на нашій льодовій арені, по двоє на кожен вид спорту. Наша мета – зробити так, аби у Краматорську зароджувались нові спортивні традиції, пов’язані із зимовими видами спорту”, – сказав, звертаючись до батьків, Андрій Безсонний.

Планується, що заняття у секціях на льодовій арені розпочнуться вже у березні.