У Краматорську обговорили питання підготовки та участі спортсменів Донецької області в Олімпійських та Паралімпійських іграх

14.04.2021, 13:41, 448,

14 квітня в Донецькій обласній державній адміністрації відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів Донецької області в Олімпійських та Паралімпійських іграх. В заході взяв участь міський голова Краматорська, член Організаційного комітету Олександр Гончаренко.  

Зі вступним словом до членів оргкомітету звернувся голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

«2020 рік був складним в плані боротьби з коронавірусом. У зв’язку з цим було перенесення ХХХІІ Олімпійських ігор на 2021 рік. Донецька область створювала всі умови, щоб якомога більше спортсменів з Донецької області отримали ліцензії на Олімпійські та Паралімпійські ігри. Станом на 1 квітня 2021 року, ми маємо п’ять ліцензій на участь. Відбір спортсменів ще продовжується і триватиме до 5 липня цього року. Зараз практично ми виходимо на фінішну пряму по цьому напрямку. Тому необхідно посилити увагу усіх зацікавлених сторін для належної організації процесу. Спортсмени з Донецької області, у яких є ліцензії, мають бути заохочені. Крім того, треба зробити так, щоб їх імена знали мешканці області», – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Павло Кириленко.

Про підготовку спортсменів Донецької області – кандидатів на участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх розповів начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, заступник голови  Оргкомітету Володимир Мицик.

«Спортсмени Донецької області продовжують підготовку до змагань. Ми проаналізували організаційне, фінансове, матеріально-технічне, науково-методичне, медичне забезпечення спортсменів для підготовки до Олімпійських та Паралімпійських ігор.

ХХХІІ Олімпійські ігри пройдуть в Токіо (Японія) з 23 липня по 8 серпня. Відповідно до політики ґендерної рівності участь в них візьмуть 48 % жінок та 52% чоловіків.

ХVI літні Паралімпійські ігри пройдуть в Токіо з 24 серпня по 5 вересня. Серед учасників 2346 – чоловіків, 1754 жінки, а також 300 спортсменів з інвалідністю відповідно до політики ґендерної рівності».

В ході засідання були обговоренні питання з підготовки спортсменів Донецької області – кандидатів на участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх.  

Спортсмени-кандидати на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в м. Токіо від Краматорська:

  1. Охрей Ганна – бокс
  2. Зайцев Роман – важка атлетика
  3. Сухорукова Вікторія – стрільба кульова
  4. Сухоруков Юрій – стрільба кульова
  5. Шклярук Андрій – стрільба кульова