У Краматорську обговорили проєкт цільової програми придбання доступного житла

07.05.2021, 12:55, 852,

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Краматорська Тетяни Савченко відбулась робоча нарада з обговорення проєкту міської цільової програми будівництва (придбання) доступного житла на 2021-2030 роки.

Станом на початок 2021 року на обліку у виконкомі Краматорської міської ради перебувало 1446 сімей та одинаків, які потребують поліпшення житлових умов.

Протягом останніх років проблема з забезпечення власним житлом населення міста значно загострилась внаслідок  відсутності будівництва, а також великої кількості внутрішньопереміщених осіб.

Тому допомога у розв’язанні житлового питання від держави та міської ради – це можливість залишити молодь та кваліфікованих спеціалістів в місті,  сприяти розвитку будівельної галузі та підвищити привабливість Краматорської громади.

Головна мета програми – підвищення рівня забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов, шляхом зниження вартості будівництва житла за рахунок бюджетної підтримки.

Під час робочої наради обговорювались питання формування та ведення Реєстру кандидатів – громадян, які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов та виявлять бажання взяти участь у програмі.

Також були розглянуті умови придбання, а саме часткової компенсації вартості житла та надання пільгових кредитів.

Після широкого обговорення міської цільової програми будівництва (придбання) доступного житла, її буде представлено на розгляд виконкому та депутатів Краматорської міської ради.