У Краматорську обговорили подальшу співпрацю з Міжнародною організацією з міграції

09.09.2021, 09:05, 183,

Гуманітарна допомога у різних напрямках постраждалому внаслідок конфлікту населенню на сході України та, зокрема, Краматорській ТГ була темою зустрічі між заступником міського голови Сергієм Смирновим та Головою Представництва МОМ в Україні Аном Нгуєном.

Наразі у нашому місті втілюється проєкт  «Поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України» (Житловий проєкт МОМ), що передбачає спорудження сучасного житла у Краматорську і Сєвєродонецьку та забезпечення постраждалих від конфлікту осіб доступними оселями. Крім того, пан Ан Нгуєн зауважив, що цей проєкт є складовою частиною допомоги нашій області, що реалізує МОМ – так, за минулий рік було втілено в життя 12 проєктів вартістю понад 70 млн. грн, які  підтримували стійкість громад та розбудову спроможностей медичних і соціальних закладів з метою допомоги їм у реагуванні на пандемію COVID-19.

«Краматорськ продовжує розвиватись швидкими темпами. В нас багато планів відносно відновлення критичної інфраструктури, об’єктів культури і ми будемо дуже вдячні, якщо їх реалізація стане можливою завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції»,  – зауважив Сергій Смирнов.  Крім того, представники МОМ були ознайомлені з стратегічним баченням Краматорської ТГ щодо подальшого розвитку.