У Краматорську обговорили підготовку до опалювального сезону в умовах війни


Сьогодні у дистанційному форматі відбулось засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану.

Засідання пройшло під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. До засідання долучились представники усіх профільних міністерств, а також представники обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування. Краматорськ представили міський голова Олександр Гончаренко, його заступник — Андрій Безсонний та начальник управління житлово-комунального господарства Анрій Літвіненко.

Головними питаннями порядку денного стали доповіді про стан забезпечення енергетичними ресурсами споживачів та про підготовку ТЕЦ до роботи в осінньо-зимовий період 2022/23 року. Окремим пунктом було розглянуто можливість забезпечення природним газом споживачів Донецької області.

Також під час селектору обговорили тарифну політику та умови врегулювання заборгованості підприємств теплопостачання за спожиті енергоносії, стан забезпечення соціального захисту тимчасово переміщених осіб та виплату субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.