У Краматорську наносять дорожню розмітку та продовжують чистити зливову каналізацію

05.05.2020, 16:59, 67,

 Усі комунальні підприємства та служби міста працюють згідно попередньо затверджених графіків. У Краматорську тривають роботи із нанесення нової дорожньої розмітки, прибирання вулиць та тротуарів, планове обслуговування зливової каналізації.

     КП ДРУАС у період з 27 квітня по 3 травня виконало поточного ремонту доріг загальною площею майже 4733 квадратних метри. Замінено 11 зливоприймальних решіток, розташованих на вулицях Центральній, Магістральній, Риночній. Виконано гідродинамічне очищення перехідної ділянки зливової каналізації на перехресті вулиць Шкільна та Старогородська.

     Протягом минулого тижня КАТП 052810 вивезло з міста 983 тонни твердих побутових відходів, а також продовжує прибирати стихійні звалища – тільки за минулий тиждень об’єм сміття, що було прибрано з таких, склав 210 кубічних метрів.

     З 27 квітня по 5 травня маршрути міста обслуговують 17 од. тролейбусів та приблизно 90 од. автобусів (13 – комунальних, 77 – приватних).

     Станом на сьогодні перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування продовжує здійснюватися за умови наявності у пасажира «спеціального квитка» та документу, який підтверджує особу (ПАСПОРТ, ПОСВІДЧЕННЯ З ФОТО, «КАРТКА КРАМАТОРЧАНИНА» та ін.). Час роботи транспортних засобів на міських маршрутах залишається без змін: з 05-00 год. до 10-00 та з 14-30 год. до 20-00 год. Дезінфекція у комунальному транспорті здійснюється 2 рази на день, в приватному – 1 раз на день. Крім того, в салонах комунального транспорту для пасажирів додатково встановлені дозатори з дезінфікуючим засобом для рук.

     Упродовж тижня мали місце скарги на короткочасну відсутність води в деяких районах міста, які були пов’язані з виконанням ремонтних робіт на водопровідних мережах. Протягом минулого тижня замінено 670 п/м водопровідних мереж та усунуто 42 засмічення на каналізаційних мережах.