У Краматорську нагородили найкращих студентів міста

17.11.2021, 21:22, 305,

17 листопада, з нагоди святкування Міжнародного дня студента, у Краматорську нагородили грамотами міського голови та цінними подарунками найкращих студентів міста.

«Я радий вітати сьогодні, в Міжнародний день студента, талановиту молодь, котра завжди була прогресивним осередком суспільства. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних та соціальних перетвореннях значною мірою залежить майбутнє України.

Бажаю вам здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті!» – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.

Також на заході нагородили студентів Донбаської національної академії будівництва та архітектури (ДонНАБА), які здобули перемогу в закритому архітектурному конкурсі ідей на тему ландшафтно-архітектурної концепції скверу Металургів.

Після церемонії нагородження міський голова поспілкувався зі студентами та  обговорив  теми, які турбували молодь. Кожен  присутній ставив питання з різних сфер життя. Багатьох, зокрема, турбувало, чи буде будівництво нового житла у місті, які перспективи у працевлаштуванні, розвитку культурної та освітньої сфери. Олександр Гончаренко вислухав кожного оратора й дав відповіді та пояснення на питання.

Студенти в свою чергу подякували йому за реалізацію проєкту пільгових квитків,  що дало їм змогу сплачувати половину від  вартості проїзду у міському транспорті.