У Краматорську на вулиці Олекси Тихого проведуть капітальний ремонт освітлення

16.09.2021, 09:04, 165,

Міський голова Краматорська провів нараду на КП «Міськсвітло». У ході зустрічі Олександр Гончаренко обговорив з директором підприємства Юрієм Марченком наявні питання, оглянув робочу техніку та приміщення.

Юрій Марченко розповів, що найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення по вулиці Олекси Тихого. У ході реконструкції планується встановити 496 світлодіодних світильників з регулюванням яскравості. Також будуть встановлені 75 додаткових опор у місцях зупинок громадського транспорту й пішохідних переходів та замінені вісім пунктів управління зовнішнім освітленням. Під час робіт замінять 16.3 км ізольованого дроту.

Наразі триває комплектація та закупка обладнання. Капітальний ремонт розпочнеться в кінці вересня – на початку жовтня. Завершаться роботи у грудні. Загальна сума ремонту – 16.6 млн.грн.

Під час робочої наради Олександр Гончаренко ознайомився з організацією роботи пульту керування, куди надходить інформація щодо роботи зовнішнього освітлення міста.