У Краматорську на Лазурному боротимуться з порушниками ПДР


На вулиці Хортицька вже давно існує проблема з паркуванням приватних автівок на зупинці громадського транспорту біля магазину «Чудо». На цій ділянці мають місце складні містобудівні умови та недостатньо досконала організація дорожнього руху.
Також паркування створює перешкоди для руху громадського транспорту та дискомфорт для його користувачів. Управління житлово-комунального господарства разом із Патрульною поліцією провели аналіз ситуації та розробили певні заходи з удосконалення організації дорожнього руху.

🚔 Сьогодні було виконано перший крок: встановлено нові дорожні знаки. Але деякі водії все одно їх ігнорують. Після виконання усіх запланованих заходів маршрути патрулювання поліції будуть відкориговані задля посилення контролю над додержанням водіями правил дорожнього руху на цій ділянці.

«Шановні водії! Дотримуйтесь правил дорожнього руху та не створюйте перешкоди для інших учасників дорожнього руху!», – наголошують в Управлінні житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.