У Краматорську ліквідовують наслідки ожеледиці

03.12.2020, 10:21, 417,

Легкий дощ, що від самого ранку йде у Краматорську, став причиною ожеледеці. Перші повідомлення про погіршення ситуації на дорогах та тротуарах стали поступати близько години тому.

Для оперативного поліпшення ситуації міська влада задіяла техніку КП «ДРУАС»: зараз 2 одиниці спецтехніки займаються обробкою доріг рідким соляним розчином, ще 5 одиниць – піщано-соляною сумішшю.

Спецтехніка КП “ДРУАС” перед виходом на чергування з посипки автодоріг

Для обробки тротуарів залучені двірники керуючої компанії «Ладіс» у повному складі. Додатково обробку тротуарів у центральній частині міста піщано-соляною сумішшю виконує техніка малої механізації КП «ДРУАС». Також обробляються зупинкові комплекси.

Для боротьби з ожеледдю на тротуарах залучають спецтехніку КП “ДРУАС”

Представники батальйону патрульної поліції у місті Краматорськ оперативно інформують комунальні служби міста про місця, які вимагають особливої уваги, аби не допустити аварійних ситуацій. У разі протреби кількість техніки, що веде боротьбу із наслідками негоди, буде збільшено.

Шановні водії та пішоходи! Будьте уважні на дорозі та враховуйте настання несприятливих погодних умов при плануванні поїздок.