У Краматорську лабораторно підтверджено 2 випадки захворювання на COVID-19

30.04.2020, 11:23, 59,

Інформацію підтвердив на своїй сторінці міський голова Андрій Панков.

      “Протягом останньої доби отримано 2 позитивні результати ПЦР-досліджень на коронавірус у мешканців Краматорська. Обидва інфікованих повернулись з-за кордону й увесь час перебування в місті знаходяться на самоізоляції. Будь-якого погіршення самопочуття у них не було, на теперішній час клінічних проявів захворювання не має.

      Лікарями було прийнято рішення не госпіталізувати пацієнтів, а залишити на домашнє лікування, адже ті почувають себе добре. Тим не менш, усі медичні заклади готові у будь-який момент прийняти та у разі потреби надавати допомогу захворівшим.

      Оскільки у Краматорську вже зафіксовані випадки інфікування, загроза зараження зростає. Вона невидима, але дуже небезпечна. Тому, шановні краматорці! Попереду тривалі вихідні. Закликаю вас упродовж них залишатись вдома, провести святкові дні з родиною, а у випадку необхідності покинути оселю – ретельно слідувати карантинним обмеженням, використовувати засоби захисту та дезінфекції, дотримуватись соціальної дистанції на роботі, в магазині та навіть просто перебуваючи на відкритому просторі.

      Відповідальний підхід кожного з нас до обмежувальних заходів у ці вихідні може стати головним фактором у скорішому завершенні карантину.

      Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких!”