У Краматорську готуються до відкриття льодової арени, покращують помітність «острівців» безпеки та ліквідовують наслідки негоди

09.02.2021, 15:38, 860,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради міський голова Краматорська Олександр Гончаренко повідомив, що відкриття льодової арени заплановане, орієнтовно, на 8-10 березня. Також він подякував представникам відділу транспорту, зв’язку та енергетики і комунального підприємства «Міськсвітло» за оперативну реакцію на численні відгуки краматорців щодо поганої помітності та освітленості «острівців» безпеки, що були організовані в ході капітальної реконструкції вулиці Олекси Тихого.

Директор КП «ДРУАС» Микола Непомящий розповів, що упродовж ночі 9 лютого для ліквідації наслідків негоди у вигляді снігопаду була задіяна уся наявна у підприємства комунальна техніка. Також було залучено до роботи техніку підрядних організацій. На даний момент ліквідація негоди триває. Так само упродовж ночі для розчищення внутрішньо квартальних проїздів залучалась техніка КК «Ладіс». Прибудинкову територію із 5 ранку очищають двірники.

Андрій Тетянко, головний інженер КП КТТУ доповів, що упродовж місяця роботи нового маршруту за номером 33 пасажиропотік на ньому зріс у півтори рази: сьогодні ним користуються в середньому 360 «платних» пасажирів на день, у порівнянні з 240, як це було на момент запуску. При цьому, маршрут все рівно залишається економічно невигідним, найбільша завантаженість спостерігається на відрізку «Шабельківка – Новий Світ», а далі, до кінцевої зупинки «НКМЗ» автобус перевозить малочисельних пасажирів, тож у найближчий час, цілком вірогідно, у графік роботи цього маршруту будуть внесені корективи, а кількість техніки, що його обслуговує, буде зменшено з трьох до двох одиниць.

Начальник відділу житлового господарства Володимир Вакалов повідомив, що мешканець будинку за адресою вулиця Академічна, 34, ліквідував самовільну прибудову, що викликала доволі резонансну реакцію мешканців міста. При цьому міський голова наголосив, що залишаються нарікання щодо можливого збільшення балкону, тож він попросив довести до відома мешканця квартири, де триває ремонт, що всі роботи мають бути виконані з дотриманням чинного законодавства, а порушений фасад будівлі треба відновити.

У Краматорську збільшується охоплення підприємств-надавачів послуг єдиною квитанцією – це означає, що сплачувати за комунальні послуги тепер зручніше та дешевше. Якщо раніше треба було платити комісію за кожну квитанцію окремо, то тепер при оплаті послуг за єдиною квитанцією і комісію треба платити одноразово. Вже у лютому вдалось залучити до єдиної квитанції керуючу компанію «Ладіс». Окрім того, планується що з 1 березня за усіма нагальними питаннями до комунальних підприємств мешканці нашого міста мають звертатись за єдиним номером контактного центра 1505 (зі стаціонарних номерів) або 0990991505 (з мобільного), що дозволить мешканцям міста вирішувати проблеми оперативно, а не витрачати час на пошук номеру кожного окремого підприємства. Тільки за минулий тиждень до контакт-центру надійшло 199 повідомлень.

Також учора в нашому місті сталась трагічна подія: унаслідок короткого замикання струму виникла пожежа в одній з кімнат гуртожитку за адресою вулиця Академічна 96. До ліквідації загоряння було залучено 6 пожежних цистерн та авто драбина. Жінка, що проживала у кімнаті, загинула. Усі обставини події зараз встановлюють рятувальники та правоохоронці. «Зараз ми разом із Андрієм Безсонним проводимо консультації із ДСНСниками, аби усі наші комунальні гуртожитки обладнати датчиками загоряння, протипожежною сигналізацією, – повідомив Олександр Гончаренко, – наша мета – не допустити повторення подібних трагедій у майбутньому».

Заступник начальника управління освіти Олена Дрига повідомила, що загальноосвітня школа № 23 отримала почесне звання «Лідер освіти України», а її директор Наталія Писаренко нагороджена відзнакою «Почесний педагог», а Центр позашкільної роботи став абсолютним переможцем категорії «Комплексні заклади позашкільної освіти» відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» і нагороджений дипломом «Флагман позашкільної освіти України». Також вона наголосила, що з 1 лютого по 1 березня продовжується реєстрація на участь у сесії Зовнішнього незалежного оцінювання 2021.