У Краматорську дитячі садки відкриються 9 червня

05.06.2020, 13:48, 85,

5 червня відбулось спільне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На засіданні було розглянуто п’ять питань: про поточну епідемічну ситуацію на території Краматорська; про нові нормативно-правові акти Кабінету міністрів України, розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Донецької області, нові постанови головного державного санітарного лікаря Донецької області; надання дозволу на відкриття у Краматорську дитячих садочків; надання дозволу на початок роботи Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг»; можливості відкриття містечка атракціонів у парках міста.

Стосовно епідеміологічної ситуації

В місті Краматорськ епідеміологічна ситуація станом на 5 червня знаходиться в межах норми та повністю відповідає визначеним Кабінетом міністрів України трьом критеріям, необхідним для запровадження наступного етапу пом’якшення карантинних заходів. Але, виходячи з вибухового росту кількості підтверджених випадків захворювання на коронавірус в Слов’янську, Донецька обласна комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення відтермінувати введення в дію в Донецькій області наступного етапу пом’якшення карантину. Тому в Краматорську, як і в іншій частині області, пом’якшення карантинних заходів 5 червня не відбудеться.

Стосовно відновлення роботи дитячих садочків

Міська комісія з перевірки готовності дитячих дошкільних заходів до відкриття в умовах послаблення карантину перевірила всі дитячі садочки міста. На момент проведення засідання штабу було перевірено 27 з 33 дитячих садків. Перевірка ще шести тривала.

З 27 перевірених садочків не готовими до відкриття виявилися шість садочків. Причинами неготовності є проведення будівельних робіт.

Виходячи з Постанови Кабінету міністрів №435 від 3 червня 2020 р. та рішень обласної комісії з ТЕБ та НС, а також з висновків міської комісії з перевірки готовності дитячих закладів дошкільної освіти до відкриття в умовах обмеженого карантину, міський штаб з боротьби з наслідками надзвичайної ситуації вирішив:

В місті Краматорську робота закладів дошкільної освіти відновлюється за умов дотримання протиепідемічних заходів, з 9 червня 2020 р. Діти з тих дитячих садочків, які на 9 червня не будуть готові до відкриття, повинні бути розподілені поміж інших дитячих садочків, діяльність яких буде дозволена.

Стосовно відновлення роботи Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг»

Було вирішено доручити сіській комісії з перевірки готовності до відкриття дитячих дошкільних закладів в умовах карантину перевірити Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг». У випадку задовільного рішення комісії, відновити роботу Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг».

Стосовно надання дозволу на початок роботи атракціонів у парках Краматорська

Виходячи з рішення Головного державного санітарного лікаря Донецької області та з рішень обласної комісії з ТЕБ та НС, а також враховуючи різку зміну епідеміологічної ситуації в місті Слов’янськ – роботу атракціонів в парках міста Краматорськ не відновлювати до особливого розпорядження.

Як працюватимуть кафе

Робота закладів громадського харчування міста здійснюється тільки за умови прийняття відвідувачів на літніх майданчиках та дотримання протиепідемічних заходів.