У Краматорську до Дня вишиванки відбулась спартакіада «Ми-рівні»

20.05.2021, 12:01, 535,

20 травня на стадіоні біля Центру позашкільної роботи відбувся спільний святковий захід – інклюзивна спартакіада «Ми-рівні». У турнірі, присвяченому  Дню вишиванки, взяли участь військовослужбовці, особи з інвалідністю, депутати Краматорської міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

«Вітаю вас, учасники та глядачі спартакіади! Краматорськ щорічно приєднується до поки що неофіційного, але дуже важливого свята для всіх українців – Дня вишиванки. Кожного року у нашому місті у цей день відбуваються найрізноманітніші заходи: забіг у вишиванках або святкова хода, розважальні конкурси для усіх, хто поважає та любить національний одяг, адже вишиванка – це код нації. Сьогодні стартує інклюзивна спартакіада «Ми – рівні», яка об’єднала активних мешканців Краматорська. Цей захід доводить, що українці – рівні, вільні, активні, та головне – згуртовані між собою», – сказав Олександр Гончаренко.

Голова постійної комісії з питань освіти  та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту Краматорської міської ради Світлана Фоміна зазначила, що ці змагання – чудова можливість показати згуртованість нашої армії, представників Краматорської міської ради та осіб з інвалідністю.

Учасниця спартакіади, від імені центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» та депутатів Краматорської міської ради, подарувала міському голові Олександру Гончаренку вишиванку, вишиту власноруч.

Спартакіада складалася із двох турів – естафети та змагань з дартсу. Всі учасники заходу отримали грамоти.