У Краматорську депутати затвердили пільговий проїзд для учнів та студентів

05.08.2021, 12:16, 830,

Таким чином, з 1 вересня до 15 червня школярі їздитимуть безплатно, а студенти професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів, коледжів та закладів вищої освіти з 1 вересня по 15 червня сплачуватимуть половину від  вартості встановленого тарифу.

5 серпня під час 13-ої позачергової сесії Краматорської міської ради VIII скликання депутати розглянули питання про встановлення пільгового проїзду для дітей (учнів) шкільного віку та студентів (курсантів) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів у міському транспорті загального користування (автобус/тролейбус) в м. Краматорськ протягом навчального року.

«Питання пільгового проїзду стоїть дуже гостро. Одній краматорській родині пасажирське перевезення однієї дитини коштує 450-500 грн на місяць. Тому зараз важливо, щоб усі школярі отримали учнівські квитки та вже з 1 вересня їздили безплатно.

Вищі навчальні заклади, технікуми та училища подадуть данні про своїх учнів до 15 вересня, тому вони отримають учнівський квиток 1 жовтня. Але  сплачувати половину від  вартості тарифу студенти будуть вже з 1 вересня за наявністю студентського квитка», – зазначив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Депутати своїм голосуванням підтримали це рішення.

До уваги батьків, діти яких навчаються за межами Краматорської ТГ, але зареєстровані в ній. Для отримання учнівського квитка ви можете звернутися до 31 серпня за номером телефону (099) 705-74-30.